Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych 2014

W dniu 30 września 2014 roku na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego odbyły się zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku

W imprezie wzięło udział 297 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów, którzy zakwalifikowali się z zawodów gminnych: Klasa IV Alicja Bodzioch – I miejsce, Wiktoria Smoleń – III miejsce; Klasa V Weronika Najberek – I miejsce, Karolina Bujak – II miejsce, Anita Sztando – IV miejsce oraz Kacper Krupa – I miejsce; Klasa VI Patrycja Sacha – V miejsce. W wyniku rywalizacji podczas biegów w swoich kategoriach uczniowie ci zajęli miejsca:

Klasa IV  Alicja Bodzioch I m., Wiktoria Smoleń XVIII m.

Klasa V  Weronika Najberek  Im., Karolina Bujak IIm., Anita Sztando  IIIm., Kacper Krupa VIIIm.

Klasa VI Patrycja Sacha Vm.

Zawody wojewódzkie: wyniki_woj_biegi_przel_ims_08_10_2014