Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu z wizytą w schronisku

W dniu 04 czerwca uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu przekazali 50 kg zebranej karmy dla schroniska  zwierząt w Borku. Pracownik schroniska opowiadając  o swojej pracy zachęcał do kontynuowania działalności wolontaryjnej
i częstego  odwiedzania schroniska. Uczniowie mieli możliwość  spędzenia czasu  ze pieskami poprzez wyprowadzenie ich na  krótki spacer. Mamy nadzieję, że ta pierwsza i nie ostatnia wizyta w takim miejscu zapadła w pamięć i poruszyła serca uczestników wyjazdu.

Dzień Rodziny 2019

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Z tej okazji 30 maja uczniowie klasy „O” i I zaprosili swoich najbliższych na występ.

W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się: wiersze, piosenki i tańce, a na koniec –  życzenia dla Mamy i Taty. Dzieci z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności przed rodzicami, a na koniec wręczyły przygotowane prezenty wraz z życzeniami.