KONKURS FOTOGRAFICZNY „FOTOGRAFIA SPORTOWA”

KONKURS FOTOGRAFICZNY

„FOTOGRAFIA SPORTOWA”

Konkurs jest częścią projektu: „ŁYSOGÓRSKA STREFA SPORTU” realizowanego przez LKS Kłos Łysa Góra przy finansowym wsparciu POWIATU BRZESKIEGO

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – VIII.
  2. Fotografie wykonane na formacie A4, powinny ukazywać różne oblicza uprawiania sportu – od rodzinnej rekreacji, po np. pokazanie ciekawego wydarzenia sportowego z punktu widzenia kibica. Mogą to być nawet zdjęcia z wakacji, z jakiegoś meczu na którym ktoś był, z wycieczki rowerowej itp.
  3. Prace plastyczne należy przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 30.09.2019r.!
  4. Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych
    (kl. I-III, kl. IV –VI i VII- VIII)
  5. Ocena prac odbędzie się w dniu 04.10.2019r.
  6. W jury zasiądą m.in. p. Piotr Matura, p. Piotr Gałek, p. H. Czech.
  7. Dla WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW przewidziano CENNE NAGRODY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!

UPAMIĘTNIJ ROZMOWY Z NAJSTARSZYMI CZŁONKAMI RODZINY

PRZEDSIĘWZIĘCIE „OPOWIEDZ MI BABCIU, OPOWIEDZ MI DZIADKU” ORGANIZOWANE JEST W RAMACH PROJEKTU: „KULTURALNIE, PO NASZEMU” REALIZOWANEGO PRZEZ OSP PRZY FINANSOWYM WSPARCIU POWIATU BRZESKIEGO

1. 1. Zadaniem uczniów jest przygotowanie nagrań pod hasłem: „OPOWIEDZ MI BABCIU, OPOWIEDZ MI DZIADKU…”.
  2. Uczniowie podczas rozmów z najstarszymi członkami swych rodzin wykonują krótkie nagrania utrwalające opowieści o dawnym życiu na wsi, ważnych wydarzeniach z przeszłości, wojnie, pracy na roli, obowiązki domowe, nagranie wspomnień rodzinnej opowieści, historii z dzieciństwa( np. jak to było, gdy babcia lub dziadek chodzili do szkoły itp…)
  3. Jeśli dziadkowie nie chcieliby być nagrywani, ale coś opowiedzą, to można zrobić nagranie , na którym uczniowie dyskutują o tym, co im opowiedzieli dziadkowie.
  4. Nagrania zapisane na pendriv’a należy przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 15 LISTOPADA 2019r.
  5. Wszystkie nagrania będą zamieszczone w archiwum biblioteki szkolnej jako zapis wspomnień najstarszych mieszkańców Łysej Góry.