RADA RODZICÓW ZWRACA SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ…

RADA RODZICÓW ZWRACA SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O PRZYNOSZENIE FANTÓW NA PIKNIK RODZINNY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 27. MAJA.

FANTY TYPU (KOMETYKI, NIEPOTRZEBNE, NIETRAFIONE PREZENTY, GADŻETY, RZECZY NOWE ITP.)

CAŁKOWITY DOCHÓD PRZEZNACZONY JEST DLA DZIECI!

UPRZEJMIE PROSIMY O WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW, PONIEWAŻ DO TEJ PORY NIEWIELKI PROCENT RODZICÓW JEJ DOKONAŁO.

SKŁADKI RODZICÓW PRZEZNACZANE SĄ NA:

ORGANIZACJĘ ZABAW SZKOLNYCH (Wodzirej, napoje, upominki, słodycze dla dzieci, farby i przybory do kącika malowania twarzy itp. dekoracje, nagrody dla dzieci w konkursach ).

POTRZEBY SZKOLNE (konkursy, przybory, pomoce naukowe, nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie, Dzień Nauczyciela, Dzień Dziecka, dofinansowanie do wycieczek szkolnych itp. )

– zakup szarf i rękawiczek do sztandaru i wiele innych rzeczy.

Wszystkie rachunki oraz odnotowane wydatki na różne inwestycje są dostępne u p. Moniki Opioły – Skarbnika Rady Rodziców.