Karty zgłoszeń do świetlicy (2020/21)

W związku ze zbliżającym się naborem na rok szkolny 2020/21 na świetlicę szkolną, prosimy zainteresowanych rodziców/opiekunów prawnych o pobranie wzoru karty świetlicowej, wypełnienie elektronicznie i odesłanie do 10 lipca 2020 r.; godzina 15.00 na adres mailowy  szkolalysa3@gmail.com lub ręczne i przekazanie do szkoły do 10 lipca 2020 r.; godzina 15.00.

Zainteresowani, którzy nie mają możliwości wydrukowania karty lub przesłania drogą elektroniczną, mogą pobrać i uzupełnić kartę na terenie szkoły, w czasie godzin i terminów wyznaczonych na oddawanie podręczników, wówczas obowiązują wszystkie obostrzenia epidemiologiczne (m. in. dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, zakryte nos i usta, własny długopis, niedotykanie okolic twarzy).

POBIERZ:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ