WYNIKI KONKURSU I PRACE UCZNIÓW

W konkursie na list do świętego Mikołaja wzięły udział klasy III, V, VI, VII  i VIII.

Komisja konkursowa, oceniając listy, brała pod uwagę następujące kryteria:

1. Klasa musi uzasadnić, dlaczego zasługuje na prezent od Świętego Mikołaja. 1-5 p
  2. Treść listu musi być poprawna pod względem ortograficznym, leksykalnym   i gramatycznym. 1-5p
  3. List musi być spójny, logiczny, kreatywny.1-5p
  4. Ocenie będzie podlegać również poczucie humoru. 1-5p

Decyzją komisji konkursowej, uzyskując 59 punktów, I miejsce i nagrodę w postaci pizzy w wybranym smaku zdobyła klasa VIII.

Nagroda zostanie wręczona w najbliższym możliwym terminie, czyli wtedy, kiedy wrócimy do nauki stacjonarnej.

Listy napisane na konkurs zostaną opublikowane na stronie szkoły.

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do napisania listów, komisji oceniającej prace, Radzie Rodziców za ufundowanie nagrody.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

LISTY :