Łysa Góra najlepsza w tenisie stołowym

17.11.2015 w sali gimnastycznej ZS w Sufczynie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt – indywidualnie i drużynowo. Na zawody dotarły zawodniczki z pięciu szkół gminy Dębno.
W rywalizacji indywidualnej czołowe miejsca zajęły nasze uczennice- pierwsze Natalia Ogar, drugie Weronika Najberek, trzecie Wiktoria Smoleń, a czwarte Anna Gurgul.
Rozgrywki drużynowe poszły równie wspaniale- na podium uplasowały się drużyny w składzie: N. Ogar i W. Najberek- pierwsze miejsce oraz W. Smoleń i A. Gurgul- drugie miejsce.
Chłopcy grali kilka dni później- 20 listopada , również w ZS w Sufczynie. Tym razem do rywalizacji stawili się przedstawiciele siedmiu szkół podstawowych.
W wyniku rozegranych gier, w rywalizacji indywidualnej pierwsze miejsce zajął Kacper Krupa, trzecie Bartłomiej Batko, a czwarte Kacper Tyrkiel. W rozgrywkach drużynowych bezkonkurencyjny okazał się zespół w składzie Kacper Krupa i Kacper Tyrkiel, chłopcy zajęli pierwsze miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:
Dziewczyny: Natalia Ogar, Weronika Najberek, Wiktoria Smoleń, Anna Gurgul, Katarzyna Mirek, Iwona Prokop.

Chłopcy: Kacper Krupa, Bartłomiej Batko, Kacper Tyrkiel, Mateusz Janicki, Igor Drużkowski, Kacper Roman.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!