REKRUTACJA DO SZKÓŁ MUZYCZNYCH W TARNOWIE

Zespół Szkół Muzycznych
w Tarnowie prowadzi rekrutację do szkół I i II st. na specjalności instrumentalne, wokalne, jazzowe
i wokalistykę jazzową!
Kontakt:
www.zsmuz.tarnow.pl

Karty zgłoszeń zamieszczone są na stronie www.zsmuz.tarnow.pl
w zakładce Rekrutacja. Należy je wypełnić, podpisać, zeskanować
i odesłać mailem na adres:  sekretzsmuz@umt.tarnow.pl .
W tytule należy wpisać: rekrutacja. Konieczne jest podanie numeru telefonu. W przypadku braku możliwości zeskanowania, kartę można przesłać bez podpisu. W chwili obecnej nie jest wymagane zaświadczenie lekarskie.

Oferta:

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
(przedmioty ogólnokształcące z zakresu szkoły podstawowej oraz muzyczne)

Nabór na: fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, gitara, akordeon, perkusja, flet, klarnet, trąbka, puzon, waltornia.

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA szkoła popołudniowa
( same przedmioty muzyczne)

• Cykl sześcioletni – dla kandydatów od 7 do 10 lat.
    Nabór na następujące instrumenty:fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, gitara, akordeon, perkusja, flet, klarnet, trąbka, puzon, waltornia
  • Cykl czteroletni – dla kandydatów od 10 do 16 lat.
    Nabór na następujące instrumenty: flet, obój, klarnet, trąbka, puzon, waltornia, saksofon, fagot, akordeon, instrumenty perkusyjne, klawesyn, organy, kontrabas.

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA
(szkoła 6-letnia)

• Szkoła prowadzi następujące specjalności:
    instrumentalistyka – fortepian, klawesyn, organy, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara, perkusja, flet, obój, klarnet, saksofon, fagot, trąbka, puzon, waltornia, akordeon
  • Po klasie drugiej istnieje możliwość zmiany specjalności na:
    wokalistykę – śpiew solowy (klasyczny)
    instrumentalistykę jazzową – fortepian, gitara, saksofon, perkusja, trąbka, gitara basowa, kontrabas, perkusja.

SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA
Szkoła prowadzi następujące specjalności:

• Cykl sześcioletni – instrumentalistyka – fortepian, klawesyn, organy, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara, flet, obój, klarnet, saksofon, fagot, trąbka, puzon, waltornia, akordeon, perkusja
    instrumentalistyka jazzowa – fortepian, gitara, saksofon, perkusja, trąbka , gitara basowa , kontrabas
  • Cykl czteroletni – wokalistyka – śpiew solowy (klasyczny)
    instrumentalistyka jazzowa – fortepian, gitara, saksofon, puzon, trąbka , gitara basowa , kontrabas, perkusja, wokalistyka jazzowa.