ROK SZKOLNY 2019/2020

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY

W niedzielne popołudnie, 29 września  na terenie boiska sportowego ,,Kłos” w Sufczynie odbył się piknik sportowy, w którym uczestniczyły rodziny dzieci z oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego. Uczestnicy tego pikniku mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych dyscyplinach sportowych. Organizatorem pikniku był Klub Sportowy KŁOS Łysa Góra.

Ważnym elementem tego wydarzenia było rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego pt. ,,Mamo, tato potrenujmy”. Wszystkich uczestników tego konkursu nagrodzono dyplomami
i upominkami.

ODWIEDZIŁ NAS PAN POLICJANT

W miesiącu wrześniu  przybył do nas Pan Policjant. Podczas pogadanki pan policjant wytłumaczył dzieciom między innymi jak należy zachować się na jezdni  oraz w okolicach przejścia dla pieszych. Następnie wytłumaczył  jak zachować się podczas spotkania z nieznaną osobą. Dzieci z zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.

SPRZĄTAMY ŚWIAT

Wrzesień jest miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku również dzieci
z rocznego przygotowania przedszkolnego zaopatrzone w rękawice i worki zagazowały się w tą akcję.

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Przed nami kolejny rok pełen niezapomnianych wrażeń, wspaniałych zabaw oraz wielu fascynujących przygód.

Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil aby ten nadchodzący rok szkolny był okazją do zdobywania nowych doświadczeń. Rodzicom życzymy dużo cierpliwości satysfakcji i zadowolenia
z dokonań swoich dzieci.