Rok szkolny 2020/2021

ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM

Promocja zdrowia oraz wyrabianie zdrowych nawyków to bardzo ważna rzecz. Realizując ten cel dzieci z klasy „0”uczestniczyły w zajęciach poszerzając swoją wiedzę na temat warzyw. Uwieńczeniem cyklu zajęć była inscenizacja wiersza J. Brzechwy „ Na straganie” w wykonaniu uczniów klasy 0.


RUCH TO ZDROWIE!

Zabawy na świeżym powietrzu korzystnie wpływają nie tylko na zdrowie i kondycję dzieci ale także na ich umiejętność funkcjonowania w grupie i budowania relacji. Dlatego też dzieci
z klasy „0 aktywnie spędzają czas w piękne,  słoneczne dni września.


AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA 

Wrzesień jest miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata.

Dzieci z oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego zaopatrzone w worki i rękawice zaangażowały się w tę akcję, która jest dla dzieci atrakcyjną, aktywną formą edukacji ekologicznej. Dzieci z uśmiechem, pełne zapału do pracy porządkowały teren wokół szkoły i ogrodu przedszkolnego.


WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Przed nami kolejny rok pełen niezapomnianych wrażeń, fascynujących przygód.

Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil aby ten nadchodzący rok szkolny był okazją do zdobywania nowych doświadczeń.