Wspomnienia

W związku ze zbliżającym się Jubileuszem 50-lecia szkoły Tysiąclatki w Łysej Górze, Dyrektor ZSP w Łysej Górze i Grono Pedagogiczne zwracają się z uprzejmą prośbą do nauczycieli, wychowawców i absolwentów tejże szkoły (którzy pracowali i uczęszczali do Tysiąclatki lub kontynuowali pracę/edukację w nowym budynku) o nadsyłanie wspomnień pod tytułem:”Tu zaszła zmiana” oraz wypożyczenie pamiątek (np. zdjęć).

Prosimy o wspomnienia na temat budowania szkoły, jak ona wyglądała, jak się rozwijała na przestrzeni lat, jak przebiegało nauczanie, gdy Państwo pracowali/ uczęszczali do szkoły. Poza tym wszystkie nasuwające się wspomnienia, zapamiętane śmieszne czy wzruszające chwile, anegdoty będą dla nas cenne i mile widziane, za wszystkie przekazane historie będziemy niezmiernie wdzięczni.

Państwa refleksje oraz wypożyczone pamiątki zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły, a także posłużą do przygotowania prezentacji multimedialnej zaprezentowanej w czasie obchodów jubileuszowych.

Państwa prace mogą być podpisane imiennie lub tylko opatrzone hasłem pedagog/absolwent. Bylibyśmy zobowiązani za umieszczenie daty, jakiego okresu z minionych 50-ciu lat zapiski dotyczą.

Prosimy o przesłanie prac drogą mailową: sp-lg@gminadebno.pl, listownie na adres szkoły: ZSP w Łysej Górze, 32-853 Łysa Góra 275, woj. małopolskie lub przekazanie bezpośrednio do sekretariatu szkoły.