Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Przypominamy, że wszyscy ósmoklasiści będą mogli sprawdzić swoje wyniki egzaminacyjne na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej: OKE KRAKÓW.
Wyniki zostaną  udostępnione 31 lipca w godzinach porannych.

Jak sprawdzić swoje wyniki?

• Aby sprawdzić swoje wyniki należy wejść na oficjalną stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE).
  • Następnie należy wpisać swój identyfikator (numer pesel) oraz hasło otrzymane w szkole.
  • Po wpisaniu identyfikatora i hasła wyświetli się strona z danymi osobowymi ucznia – właśnie tam znajdą się wyniki z poszczególnych egzaminów.

Ze względu na duże zainteresowanie wśród ósmoklasistów, niewykluczone, że strona internetowa OKE może ulec zawieszeniu. W takim przypadku wystarczy poczekać chwilę i odświeżyć stronę. Jeśli sytuacja się powtórzy, zalecamy cierpliwość i kolejne podejście za kilka minut.