WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESTEŚMY STĄD”

Konkurs był częścią projektu: „KULTURALNIE, PO NASZEMU” realizowanego przez OSP W ŁYSEJ GÓRZE przy finansowym wsparciu ZARZĄDU POWIATU BRZESKIEGO.

W konkursie przeznaczonym dla uczniów klas 0- VIII wzięło udział 16 uczniów. Jury składające się z siedmiu osób ( w tym gościnnie p. Dorota Prokop )ustaliło, że w kategorii klas -0 III I miejsce otrzyma Dawid Gaweł z kl. I, II miejsce Jan Suwała z kl. 0 a III miejsce przypadnie dwóm uczennicom: Marysi Wróbel z kl. 0 i Lilianie Szczupak z k. II. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymały: Liliana Nosek z kl. 0 i Justyna Franczyk z kl. III.

W kategorii klas IV- VIII I miejsce otrzymała Wiktoria Powroźnik
z kl. VII, II miejsce Emilia Roman z kl. V, III miejsc Julia Bączek z kl. VI. Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Piechnik z kl. VI.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Wręczenie nagród przez prezesa OSP p. Bogdana Bibro oraz p. Piotra Maturę odbędzie się 18 listopada w szkolnej bibliotece.

Wszystkie prace będą wyeksponowane w formie wystawy w szkole a potem przekazane na do Biblioteki Publicznej w Łysej Górze.