XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 14.03.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze został rozegrany XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, wzięło w nim udział 16 drużyn w składach których byli uczniowie razem ze swoimi rodzicami. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach. W pierwszej grały drużyny typowo męskie (syn z tatą), a druga kategoria to typowe miksty + drużyny żeńskie ( dziecko z jednym z rodziców). Każdy pojedynek drużyn, którym przyszło walczyć ze sobą obfitował w wiele emocji sportowych, towarzyszył im uśmiech na twarzy a przede wszystkim radość dzieci z tego, że czas wolny od nauki mogą spędzić razem ze swoimi rodzicami konkurując o miano najlepszej drużyny w tenisie stołowym. W czasie gier pomocą i radą młodym adeptom tenisa stołowego służyła; honorowy gość, Pani Janina Nosek emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego, a dyplomy , puchary, medale i drobne upominki  wręczył Artur Potępa Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze oraz Włodzimierz Gurgul Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawiała się następująco:

Kategoria syn i tata:

1. Kacper Roman z tatą Andrzejem
  2. Kacper Tyrkiel z tatą Kazimierzem
  3. Kacper Krupa z tatą Robertem
  4. Jakub Sacha z tatą Andrzejem
  5. – 7. Szymon Mleczko z tatą Wacławem, Adrian Rojek z tatą Piotrem,
    Jakub Pabiś z tatą Krzysztofem.

Kategoria dziecko i rodzic:

1. Natalia Ogar z tatą Tadeuszem
  2. Weronika Najberek z mamą Renatą
  3. Anna Gurgul z tatą Aleksandrem
  4. Bartłomiej Batko z mamą Eweliną
  5. – 9. Wiktoria Smoleń z tatą Bogdanem, Bartłomiej Bączek z mamą Iwoną, Natalia Krużel z tatą Pawłem, Anita Sztando z tatą Jackiem, Kacper Mirek z mamą Martą

Organizatorami turnieju byli z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze, Dębińskie Centrum Kultury i Uczniowski Klub Sportowy „Start” Łysa Góra. Dyplomy medale i paczki słodyczy ufundowało Dębińskie Centrum Kultury nad całością przebiegu turnieju opiekę sprawował Aleksander Gurgul nauczyciel wychowania fizycznego.