PODZIĘKOWANIE DLA RADY RODZICÓW

SZANOWNI RODZICE I CZŁONKOWIE RADY RODZICÓW!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za hojność i wsparcie, które okazaliście szkolnej świetlicy. Wasz wkład we wspólną przestrzeń i w życie naszych dzieci jest bardzo widoczny. Dzięki Waszemu zaangażowaniu świetlica stała się jeszcze przyjemniejszym miejscem dla najmłodszych.

Dziękujemy Radzie Rodziców, która wsparła świetlicę środkami finansowymi wypracowanymi w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przeprowadzony dzięki tym środkom remont oraz zakupione pomoce (klocki, piłki, paletki i inne) będą służyły najmłodszym w czasie nauki i zabawy w przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Mentel Constructions oraz Pana Szymona Drużkowskiego za poświecony czas i pracę na rzecz świetlicy szkolnej.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie