ROK SZKOLNY 2022/2023

Z WIZYTĄ NA CMENTARZU
 

W przeddzień święta Wszystkich Świętych odwiedziliśmy miejscowy cmentarz. Dzieci zapaliły znicze oraz wspólnie odmówiły modlitwę nad Grobem Nieznanego Żołnierza. W ten sposób chcieliśmy uczcić pamięć o bohaterstwie poległych w walce o wolność, a także wprowadzać dzieci w historię naszego regionu.


ZE SPORTEM PRZEZ CAŁY ROK

Przedszkolaki razem z uczniami klasy 0 uczestniczyli w sportowym spotkaniu na sali gimnastycznej w ramach projektu ,,Ze sportem przez cały rok” realizowanego przez LKS KŁOS ŁYSA GÓRA przy finansowym wsparciu Powiatu Brzeskiego.  Spotkanie rozpoczęto wspólna rozgrzewką, nastepnie dzieci musiały wykazać się sprawnością oraz sprytem podczas  pokonywania sportowych konkurencji. W trakcie naszego spotkania odbyło się również podsumowanie konkursu plastycznego pt. ,,Jesteśmy sportową rodziną”, w którym w tym roku szkolnym wzięło udział niemal 40 rodzin. Dzieci za piękne, pomysłowe prace otrzymały dyplomy oraz upominki. Gratulujemy!


Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku

 


WITAMY W ZERÓWCE!

Po letnim odpoczynku, żegnając słoneczne plaże, górskie klimaty, wakacyjne przygody, z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.
Przed nami kolejny rok pełen niezapomnianych wrażeń, wspaniałych zabaw oraz wielu fascynujących przygód.
Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil aby ten nadchodzący rok szkolny był okazją do zdobywania nowych doświadczeń. Rodzicom życzymy dużo cierpliwości satysfakcji i zadowolenia z dokonań swoich dzieci.

 

Skip to content