2020/2021

“Mleczna łąka”
KWIECIEŃ

Pamiętamy o Matce Ziemi
Wiosna to czas radosnego przebudzenia przyrody, jednym z pierwszych zwiastunów są motylki, które zostały uwiecznione przez uważnych obserwatorów 🙂
Wielkanocne koszyczki czas przystroić..
Konkurs “Potrafię kolorować”

Dzień Kobiet

LUTY

Dzień Kota
Wszystkim kotkom składamy życzenia 🙂

IMIONA

ECO-ROBOT

“Niezwykła budowla”

Zimowy pejzaż
Życzenia świąteczne dla wszystkich uczniów, rodziców,
nauczycieli i pracowników ZSP w Łysej Górze

Portret Mikołaja

Dzień Pluszowego Misia:

NIEDŹWIEDŹ

Proszę państwa, oto miś.
Miś jest bardzo grzeczny dziś,
Chętnie państwu łapę poda.
Nie chce podać?
A to szkoda.
                  Jana Brzechwa

W odpowiedzi na wiersz Pana Brzechwy oraz z okazji “Dnia Pluszowego Misia” prezentujemy naszych milusińskich:

Prace uczniów inspirowane jesienią:
Dzień postaci z bajek:

PORTRET MOJEJ MAMY

19.05.2020

Moi kochani zbliża się piękne święto “Dzień Matki” , dlatego proponuję wykonanie portretu Waszej Mamy. Technika dowolna, liczy się kreatywność i twórczość.
Prace proszę przesyłać na adres szkolalysa3@gmail.com do 26 maja 2020, kiedy to urządzimy wirtualną wystawę na stronie szkoły.

5.05.2020

Powiew wiatru…

23.04.2020

Wiosenne inspiracje dzieci

23.04.2020

“Damy radę” motywuje nas Natalia Mytnik z klasy 3

21.04.2020
Wiosna już za oknem, i żeby sobie umilić ten czas spędzany w domu, proponuję w tym tygodniu wykonanie wiatraczka kolorowego:
zdjęcia wiatraczków można wysyłać na adres szkolalysa3@gmail.com, wtedy umieścimy je na stronie szkoły.
Lidia Piechnik

8.04.2020
Symbole Świąt Wielkiej Nocy w wykonaniu  Amelki Sachy, Anitki Piechnik i Kornelki Migdy z klasy I

Bardzo dziękuję za włożoną pracę 🙂 i życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt.
Lidia Piechnik

31.03.2020
Wszystkie chętne dzieci proszę o samodzielne wykonanie
Królika lub Baranka Wielkanocnego w dowolnej technice i z dowolnych materiałów, a rodziców proszę o sfotografowanie prac i przesłanie zdjęć na maila: do  szkolalysa3@gmail.com do 7 kwietnia.
Zachęcam do  twórczej pracy 🙂
ZADANIE TYLKO DLA CHĘTNYCH.
Pozdrawiam L.P

Prezentujemy “Pannę Marzannę”,
którą stworzyła Amelka Sacha z klasy I
Serdecznie gratulujemy autorce.

Drodzy rodzice i wychowankowie świetlicy ZS-P w Łysej Górze,
w związku z tym, że nadal nie możemy spotkać się w murach szkoły, proponuję konkurs na “Pannę Marzannę” zamienić na wirtualną wystawę  prac. To znaczy, że wraz z rodzicami zrobicie zdjęcie pracy i wyślecie (z podpisem autora) na adres szkolalysa3@gmail.com
Fotografie będą umieszczone na naszej stronie szkoły, zresztą od dziś będzie to jedna z form publikacji prac dzieci świetlicowych.
Do twórczej zabawy zachęcam nie tylko świetliczan, ale także wszystkie dzieci z młodszych klas.
Na prace czekam do 29 marca tego roku.
Pozdrawiam Lidia Piechnik

17.03. 2020
Zachęcam wszystkie młodsze dzieci do czynnego spędzania czasu wolnego w domu, zwłaszcza polecam puzzle, gry planszowe ze starszym rodzeństwem lub rodzicami, ale także rysowanie, malowanie i kolorowanie.

Mam 2 propozycje prac:
– konkurs na “Pannę Marzannę” (technika dowolna, byleby nie za duża postać),
– ciekawe portfolio prac własnych (zebrane z jedną całość prace dziecka opisane datą).

Kiedy spotkamy się, stworzymy ciekawą wystawę i rozstrzygniemy konkurs 🙂