Jarmark Bożonarodzeniowy

Szanowni Państwo,

Nasza Szkoła przygotowuje się do uroczystości przyjęcia nowego Sztandaru. Uroczystość ta została zaplanowana na wiosnę roku 2022. Wykonanie nowego Sztandaru jak i całe przedsięwzięcie wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego wspólnymi siłami – grono pedagogiczne, rada rodziców oraz samorząd uczniowski – postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby pomóc w zdobyciu chociaż części potrzebnych środków.

Niebawem (przypuszczalna data- 11.12. 2021) w naszej placówce odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, rodzaj festynu, na którym będzie można rodzinnie miło spędzić czas (nie zabraknie niespodzianek i atrakcji), zakupić stroik świąteczny, a także wziąć udział w loterii fantowej. Cały dochód z Jarmarku zostanie przeznaczony na zorganizowanie uroczystości przyjęcia Sztandaru.
Dlatego zwracamy się do Was drodzy Rodzice z prośbą o pomoc. Prosimy o materiały, które posłużą do wykonania lub ozdobienia stroików (szyszki, błyszczący materiał, brokat, wstążeczki i inne), jeżeli ktoś z Państwa chciałby się włączyć w przygotowanie stroików, serdecznie zapraszamy.
Od 2 listopada zbieramy również fanty na loterię, (mogą to być rzeczy materialne (nowe)- długopisy, książki itd., ale również usługi – na przykład godzina pracy koparką czy bony prezentowe- darmowa regulacja brwi w zakładzie kosmetycznym), każdy pomysł na pełny los mile widziany.

Chętnych do współpracy Rodziców zapraszamy w piątek, 29 października na godzinę 18.00 do budynku szkoły. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.