ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKU!

Piątek, 24 czerwca przypominał swoją aurą, że lato w pełni i pora już opuścić sale lekcyjne. Po porannej mszy świętej w kościele parafialnym, odbyło się na sali gimnastycznej uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Wówczas również szóstoklasiści pożegnali się ze szkołą podstawową – nadszedł czas na gimnazjum.

Zanim absolwenci odebrali promocję do kolejnego etapu edukacyjnego ślubowali na sztandar, że będą sławić dobre imię szkoły, wykorzystywać zdobytą w niej wiedzę i nadal dbać o swój rozwój. Następnie nastąpiło przekazanie sztandaru młodszym kolegom. Tradycyjnie też w ostatnim dniu roku szkolnego Pan Dyrektor wygłosił przemówienie i osobiście wręczył szóstoklasistom świadectwa. Najlepsi uczniowie otrzymali dodatkowo nagrody książkowe i dyplomy. Nagrodzone zostały także osiągnięcia sportowe. Po części oficjalnej szóstoklasiści zaprezentowali część artystyczną – krótki program słowno-muzyczny. Po akademii uczniowie poszczególnych klas spotkali się w salach ze  swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali świadectwa, nagrody i upominki. Tego dnia nie zabrakło podziękowań i gratulacji dla rodziców, uczniów, nauczycieli.

I wreszcie nadszedł ten wyczekiwany moment… WAKACJE!