ZBIÓRKA MATERIAŁÓW

Drodzy Rodzice,

przygotowujemy się do Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w naszej Szkole 11 grudnia 2021 roku.

Wśród zaplanowanych atrakcji jest między innymi kiermasz ozdób i stroików świątecznych.
Mamy mnóstwo pomysłów, chęci i zapału.
Mamy kreatywnych pomocników, którzy tworzą prawdziwe świąteczne cudeńka.

Potrzebujemy tego, co w Waszych domach już zbędne:

skrawki różnych materiałów, wstążeczki, gruby sznurek, doniczki (plastikowe, gliniane i inne, nawet lekko zniszczone), bombki- takie których już nie zawiesicie, folia (na przykład spod kwiatków), koraliki, stare, niemodne stroiki, gałązki ze starych sztucznych choinek, brokat, wypełnienie ze starych pluszaków, słoiki po nutelli i większe, pudełka po zapałkach, a także: orzechy, szyszki, suszone owoce.

Takie szpargały, klamoty i bambetle zalegają zapomniane w szufladach, w każdym domu. Tobie przeszkadzają, a my damy im drugie życie!
Materiały można przekazać wychowawcom lub zostawić w szatni szkolnej, na pewno się nimi zaopiekujemy!

Oczywiście zapraszamy również wszystkich chętnych do pomocy! Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę, 6 listopada o 14.00, w budynku szkoły.

DZIĘKUJEMY,
Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski