Akademia z okazji Święta Niepodległości

8 listopada 2019, w dniu akademii z okazji Święta Niepodległości, włączyliśmy się się w akcję MEN pod hasłem „Szkoła do hymnu”. Inicjatywa polegała na równoczesnym odśpiewaniu (o godz. 11.11) 4-zwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów, przedszkolaków oraz wychowanków placówek oświatowych w całym kraju oraz instytucji polonijnych za granicą.

Następnie wystąpiła klasa 6 przygotowana przez wychowawcę-
p. Mikołaja Gurgula, której uczniowie przedstawili krótko historię Polski pod zaborami oraz historię walki naszych rodaków o odzyskanie niepodległości.
O część muzyczną akademii zadbał p. dyrektor – A. Potępa wraz z uczniami z klasy 5 oraz Amelią Marek (kl. VIII), Tatianą Szczupak (kl. IV) i Wiktorią Powroźnik (kl. VII).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *