Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej „Tobie Polsko”

8 listopada 2022r., w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbył się I Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej „Tobie Polsko”. Konkurs został zorganizowany przez Dębińskie Centrum Kultury oraz Publiczną Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlacheckich. Konkurs nawiązywał bezpośrednio do jednego z najważniejszych świąt  w  kalendarzu naszego narodu – czyli Święta Niepodległości -11 Listopada.

W konkursie, prezentując wysoki poziom i perfekcyjne przygotowanie, wzięły udział uczennice naszej szkoły, Weronika Gołąb z kl. VI i Tatiana Szczupak z kl. VII. Obie dziewczyny zajęły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych, (Weronika kl. V- VI, a Tatiana kl. VII -VIII)

Gratulujemy naszym uczennicom i p. dyrektorowi Arturowi Potępie, który przygotował je do występu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *