Gminny Konkurs Plastyczny „Zamkowy obraz”

Wójt Gminy Dębno, kustosz Muzeum Zamek w Dębnie oraz dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury zapraszają do udziału
w konkursie plastycznym „Zamkowy obraz”, organizowanym online. Tematem przewodnim konkursu jest najważniejszy zabytek naszego regionu – Zamek w Dębnie. Zdjęcie pracy, wykonanej w dowolnej technice, należy przesłać do 18 czerwca 2020 do 14.00 wraz z kartą zgłoszeń na adres poczty elektronicznej zamek@kulturadebno.pl. Konkurs nawiązuje do organizowanego corocznie integracyjnego pleneru malarskiego wokół Zamku w Dębnie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dębno do stworzenia wirtualnej galerii naszego lokalnego dziedzictwa. 
Szczegóły w regulaminie:

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *