I miejsce w Gminie – po raz drugi!

IMG_20160509_124706

KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU!

Dnia 9.05.2016r odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski “Idą, idą misie. Misie wierszownisie”, w którym dzieci z klasy ,,0” zajęły I miejsce. Konkurs odbył się w Publicznej Bibliotece w Porąbce Uszewskiej, a współorganizatorem tego wydarzenia było SCE w Tarnowie. Trio z naszej szkoły : Ola Smoleń, Aleks Klimek i Konrad Rzepa zaprezentowali wiersz M. Strzałkowskiej pt. ,,Burza” i tym występem tak urzekli jury, że jednogłośnie okrzyknięto ich zwycięzcami.

W nagrodę dzieci otrzymały dyplomy i książki. Nasza radość jest tym większa, że dotychczas w tym konkursie zdobyliśmy dwukrotnie II miejsce.

Z kolei kilka tygodni wcześniej Weronika Gołąb, również z klasy ,,0”, piosenką pt. ,,Magiczne miejsce” wygrała w VIII  Gminnym Konkursie Piosenki pt. ,,Rozśpiewane  Przedszkola i Szkoły” i stanęła na najwyższym podium. Organizatorem tego konkursu był Zespół Szkół w Sufczynie i Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi, które ufundowało dla zwycięzców piękne statuetki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *