III EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKO-PLASTYCZNEGO: “BARWY JESIENI”

BIBLIOTEKA SZKOLNA I SAMORZĄD UCZNIOWSKI
OGŁASZAJĄ III EDYCJĘ KONKURSU RECYTATORSKO-PLASTYCZNEGO POD HASŁEM: “BARWY JESIENI” DLA KLAS 0 – VI ORAZ I-III GIMNAZJUM

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs recytatorski odbędzie się 08.11.2016 r. ( tj. wtorek ) o godz. 9.00 w bibliotece szkolnej.
2. Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie recytatorskim przyjmowane będą do 24.10.2016 r. w bibliotece szkolnej ( należy podać autora i tytuł wybranego wiersza ).

3. Uczniowie biorący udział w konkursie mają zaprezentować wiersz o tematyce jesiennej dowolnie wybranego autora.
4. Ocenie podlegać będą: umiejętność recytacji, znajomość tekstu, dykcja i ogólny wyraz artystyczny.
5. Dla zwycięzców w konkursie
recytatorskim i plastycznym przewidziane są upominki, dla wszystkich dyplomy i dodatkowe oceny z j. polskiego i plastyki.
Recytacja wierszy i prace plastyczne oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy 0-III, klasy IV-VI i klasy I-III Gimnazjum. Przewodniczącą komisji będzie autorka książki: „Dom na Wschodniej” p. Sabina Jakubowska.
6. Prace konkursowe o tematyce jesiennej przyjmowane będą do 03.11.2016 r.
7. Prace plastyczne ocenione zostaną komisyjnie w dniu 04.11.2016 r.
8. Prace na formacie A3, techniką dowolną, wykonane samodzielnie, podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą na odwrocie – powinny przedstawiać różnorodność pory roku, kolorystykę: złota polska jesień lub smutna i deszczowa.
9.Prace wyeksponowane zostaną w formie wystawy w szkolnej bibliotece.
10. Chętni uczniowie mogą wziąć udział w obydwu formach konkursu lub tylko w jednej.