III MIEJSCE I DWA WYRÓŻNIENIA W GMINNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM GIMNAZJALISTÓW

20170525_115400

25 maja br. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w XVIII Gminnym Konkursie Ortograficznym Gimnazjalistów, który jak co roku odbył się w Zespole Szkół w Sufczynie. Wróciliśmy z osiągnięciami: W. Mleczko- III miejsce w kategorii klas 2. i 3., I. Mleczko- wyróżnienie w kategorii klas 2. i 3., K.Tyrkiel        -wyróżnienie w kategorii klas 1.

Konkurs uświetnili swoją obecnością: starosta powiatu brzeskiego -A. Potępa, wójt gminy Dębno- W. Kozłowski oraz dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury- W. Gurgul, którzy wręczyli wszystkim uczestnikom konkursu dyplomy, a zwycięzcom także nagrody.

Serdecznie gratulujemy naszym gimnazjalistom i cieszymy się z ich sukcesu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *