Jak obchodziliśmy Dzień Kobiet…

DSC00782

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU!

“Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów” – stwierdził kiedyś pewien francuski historyk i pamiętnikarz. To właśnie jego motto przyświecało uroczystości, która odbyła się w naszej szkole 8 marca z okazji Dnia Kobiet.

Cała społeczność szkolna zebrała się w holu, aby obejrzeć humorystyczne przedstawienie pt. „Adam i Ewa” zrealizowane przez naszych uczniów. Wszystkim kobietom – tym młodszym i tym starszym złożono serdeczne życzenia i obdarowano je ręcznie wykonanymi kwiatami. W tym samym dniu dzieci uświetniły swoim występem uroczystość na Dzień Kobiet zorganizowaną przez Koło Gospodyń Wiejskich w budynku Kółka Rolniczego.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *