Konkurs czytelniczy: „Czytam, rozumiem, wiem” dla klas III – VI oraz I- III gimnazjum rozstrzygnięty

W tegorocznym konkursie czytelniczym wzięło udział 6 uczennic z klas starszych i gimnazjum.

Test ze znajomości konkursowych książek w kategorii gimnazjum najlepiej napisała Weronika Bojdo z klasy III gimnazjum uzyskując tym samym pierwsze miejsce. Miejsce drugie zajęła uczennica tej samej klasy – Aleksandra Osmęda. Trzecie miejsce przypadło dla Agnieszki Kot również z klasy III.

W kategorii klas starszych szkoły podławej najwięcej punktów na teście zdobyła Wiktoria Smoleń z klasy VI zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Anna Gurgul również z klasy VI a trzecie Natalia Bączek z klasy V.

Wszystkie uczestniczki otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych szkolnych edycjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *