NIECODZIENNA LEKCJA BIOLOGII

W naszej szkole dnia 21 listopada odbyła się prelekcja pod hasłem: „Nietoperze – co o nich wiemy?” zaprezentowana przez zaproszonego gościa p. Wojciecha Sanka – dyrektora Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice oraz asystentkę p. Katarzynę Hołdę

– przewodnika turystycznego. Niecodzienna lekcja biologii została zorganizowana dla starszych klas IV- VI oraz młodszych I-III. 

Prowadzący w ciekawy i interesujący sposób przedstawili uczniom najważniejsze informacje dotyczące: trybu życia tych ssaków, ochrony  gatunków, ciekawostki i wiele innych cennych informacji. Na zakończenie zdaniem uczniów było jak najszybsze rozwiązanie krzyżówki z hasłem i podanie poprawnej odpowiedzi. Ci, którzy podali hasło najszybciej otrzymali książeczki i słodkie upominki. 

Uczniowie klas młodszych również zainteresowali się przedstawianym tematem, zadawali mnóstwo pytań a na zakończenie otrzymali również słodkie drobiazgi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *