PIKNIK INTEGRACYJNY NA 120-LECIE SZKOLNICTWA W ŁYSEJ GÓRZE- RELACJA

27 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze odbył się piknik integracyjny z okazji 120-lecia szkolnictwa. Pogoda dopisała, dopisali także goście, którzy mogli podziwiać występy dzieci oraz dorosłych z placówek funkcjonujących na terenie miejscowości.

W czasie pikniku odbyły się: konkurencje sportowe z nagrodami  (Orlik w Łysej Górze), występy przedszkolaków, dzieci i  młodzieży z ZSP w Łysej Górze, występ satyryczny grupy z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łysej Górze, przedstawienie zespołu TACY SAMI ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łysej Górze, występ ZPiT Mała Kamionka w tańcach łysogórskich a także koncert Alicji Regi – finalistki konkursu Eurowizja Junior 2017. Imprezę zakończył koncert zespołu coverowego pod kierunkiem dyrektora Artura Potępy.

W piknikowej atmosferze można było zjeść grillowaną kiełbaskę czy też wypić kawę serwowaną wraz z wybornym, domowym ciastem,
a wszystko to dzięki niezastąpionej RR naszej szkoły. Chętni mogli także skorzystać z loterii fantowej oraz gratisowej waty cukrowej. Można było również obejrzeć i zakupić  wyroby rękodzieła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łysej Górze.

Nie udałoby się to bez zaangażowania organizatorów i ogromnego wsparcia sponsorów.

Sponsorami imprezy byli:

STAROSTWO POWIATOWE W BRZESKU

GMINA DĘBNO

KÓŁKO ROLNICZE W ŁYSEJ GÓRZE

FIRMA ROMAX MAKSYMILIAN ROMAN

FIRMA AR – BUD ANDRZEJ ROMAN

FIRMA REMONTOWO – BUDOWLANA SEBASTIAN BRZEGOWY

FIRMA ROL – PEK TARNÓW

TOMADOMBRZESKO- TOMASZ GÓRA, MATEUSZ ŚLIPEK

FIRMA HANDLOWO – USŁUGOWA „SPIŻARNIA SMAKÓW” ODDZIAŁ ZAJAZD PORĄBKA ANNA DUCH

SZPAK-BUD – KRZYSZTOF SZPAK

GRUPA AZOTY S.A.

BANK SKOK STEWCZYKA

RADIO ZET

SKLEP EURO ŁYSA GÓRA

PANI SOŁTYS WSI ŁYSA GÓRA- BOŻENA SACHA ORAZ PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY DĘBNO – PAN PIOTRA MATURA – PREZENTY DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W POSTACI KSIĄŻEK

PAN JERZY KOLBUSZ 

Serdeczne podziękowanie składam Rodzicom na czele z przewodniczącą RR Panią Renatą Najberek za ogromne zaangażowanie i wkład pracy przy organizacji Pikniku integracyjnego z okazji 120-lecia szkolnictwa w Łysej Górze.

Wyrazy wdzięczności kieruję również w stronę muzyków, którzy bezinteresownie zagrali koncert finałowy dla łysogórskiej publiczności.

Dyrektor ZSP – Artur Potępa

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia –
zdj. Kacepr Sacha, kl. V

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *