Plan zajęć na czas zamknięcia szkół

Przesyłamy Państwu nowy plan zajęć na czas zamknięcia szkół. 

Jak informowaliśmy wcześniej, na planie zajęć zostały naniesione poprawki. Zostały dołożone przedmioty w klasach starszych. Zmieniona została również kolejność przedmiotów jest bardzo zbliżona do normalnego podziału godzin.

Przedmioty danego dnia nie wskazują, o której godzinie lub w jakiej kolejności będą realizowane, jest to jedynie informacja, z których przedmiotów tego dnia będzie realizowana podstawa programowa, z czego temat, materiał, zadanie. Uczniowie wykonują zadania
w możliwym dla siebie czasie tego dnia. 

Ze względu na zaistniałą sytuację, nie wszystkie przedmioty są uwzględnione w podziale godzin (zwłaszcza w klasach starszych).
Z tych przedmiotów materiały będą raz na tydzień przesyłane do uczniów i zamieszczane na stronie szkoły, aby uczniowie mogli samodzielnie zdecydować, którego dnia je będą realizować.  

Zachęcamy do korzystania.

KLIKNIJ, BY POWIĘKSZYĆ:

PLAN-LEKCJI-OD-30.03.

DO POBRANIA:https://www.szkolalg.pl/wp-content/uploads/2020/03/PLANY-LEKCJI-od-30.03.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *