RODZINNY KONKURS „NASZA WIEŚ, NASZ KRAJOBRAZ, NASZA TOŻSAMOŚĆ” ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs był częścią projektu “Łysogórska Strefa Kultury” realizowanego przez OSP  Łysa Góra przy finansowym wsparciu Powiatu Brzeskiego i adresowany do wszystkich uczniów naszej szkoły.  Konkurs zorganizowany został przy współpracy z biblioteka szkolną.

Prace ilustrujące piękno krajobrazu naszej miejscowości, charakterystyczne budynki lub sady, a także różnorodność wytworów ceramicznych  wykonało 20 uczniów. Jury, w skład którego wchodzili: p. Janina Nosek, p. Bernadetta Wojtasińska i p. Piotr Matura miało bardzo trudny wybór, ponieważ prace były bardzo ciekawe i wykonane na wysokim poziomie.

Ostatecznie zdecydowano, że w kategorii klas młodszych pierwsze miejsce przyznane zostanie dla dwójki uczniów: Patrycji Danilewicz z kl. 0 oraz Tomasza Sachy z kl. III. Miejsce drugie otrzyma Kacper Bednarek z kl. 0 a trzecie dwie uczennice: Tatiana Szczupak z kl. II oraz Emilia Roman z kl. III. Przyznano również kilka wyróżnień w tej kategorii wiekowej dla: Amelii Dudy z kl. II, Emilii Smoleń z kl. I, Liliany Szczupak z kl. 0 oraz Weroniki Gołąb z kl. I. Specjalne wyróżnienie otrzymał również Dominik Danilewicz z kl. IV.

W kategorii wiekowej klas VII – IIIG jury przyznało pierwsze miejsce dla Martyny Kierepki z kl. VII, drugie miejsce otrzymała Emilia Godek z kl. II G a trzecie Wiktoria  Smoleń z kl. VII.

Wszystkie prace zostały wyeksponowane w formie  wystawy na sali gimnastycznej z okazji obchodów Święta Niepodległości organizowanych w naszej szkole.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i ich rodzinom za wkład pracy i zachęcają do udziału w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *