RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY: „JESTEŚMY STĄD”

Konkurs jest częścią projektu: „KULTURALNIE, PO NASZEMU” realizowanego przez OSP W ŁYSEJ GÓRZE przy finansowym wsparciu ZARZĄDU POWIATU BRZESKIEGO

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 0 – VIII.
  2. Prace plastyczne wykonane na formacie A3, techniką dowolną, mogą przedstawiać walory ziemi brzeskiej – kulturalne, historyczne, folklorystyczne, krajobrazowe – chodzi o pokazanie Powiatu Brzeskiego oczami autorów prac świadomych i dumnych ze swojego pochodzenia. Prace mogą przedstawiać np. zamek w Dębnie czy w Czchowie, grotę w Porąbce Uszewskiej, amfiteatr Krakus, krajobraz Łysej Góry itp.
  3. Prace plastyczne należy przynosić do biblioteki szkolnej do dnia 11.10.2019r.!
  4. Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych
    (kl. 0-III, kl. IV – VI i kl. VII – VIII )
  5. Ocena prac odbędzie się w dniu 15.10.2019r.
  6. W jury zasiądą m.in. p. Piotr Matura, p. Dorota Prokop, p. Bernadetta Wojtasińska.
  7. W ramach projektu dla uczniów odbędą się warsztaty plastyczne wprowadzające w podstawy technik plastycznych, ukierunkowane na podkreślenie piękna Powiatu Brzeskiego.
  8. Dla WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW przewidziano CENNE NAGRODY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!!