Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

W  ramach majowych dni poświęconych pracy bibliotekarza
i związanych z bibliotekami w naszej szkolnej bibliotece zostało zorganizowane spotkanie promujące czytelnictwo pod hasłem: “Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem”.

Pani Sabina wcieliła się tym razem w postać z bajki Kornela Makuszyńskiego.  Na ciekawe zajęcia przybliżające przygody słynnej polskiej kozy zaproszeni zostali przedszkolaki, klasa „0” oraz klasa 1 i 2. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali streszczenia przygód zawartych w pierwszej księdze, szukali na globusie miejsc, które odwiedził Koziołek Matołek,  rozwiązywali przygotowane zagadki a także układali puzzle z wizerunkiem Koziołka. Na zakończenie spotkania otrzymali kolorowanki ze słodkim upominkiem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *