Światowy Dzień bez Tytoniu

DSC01254KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU!

Chcąc zainspirować uczniów do przyjmowania właściwych postaw zdrowotnych, 31.05.2016 r. przyłączyliśmy się naszymi działaniami do Światowego Dnia Bez Tytoniu. Szkolne gazetki przykuwały uwagę zadymionymi, zniszczonymi płucami i hasłami przypominającymi o konsekwencjach palenia. Uczniowie klasy 6 przygotowali też krótkie „wydanie wiadomości”, w którym zaprezentowali wiersz o niepaleniu, budowę i skład papierosa, historię papierosa oraz opowiedzieli, co można kupić za pieniądze zaoszczędzone przez rzucenie palenia. Oprócz tego uczniowie kl. 5 nakręcili filmik, który pokazuje, jak dzięki nowoczesnej farmacji można rzucać palenie. Tego dnia piątoklasiści rozdawali również pozostałym uczniom naszej szkoły małe kolorowe karteczki z hasłami promującymi rzucenie palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *