Aktualności

Klasa III na Wycieczce w Zatorze

11 czerwca klasa III pojechała na wycieczkę, aby zwiedzić Park Dinozaurów w Zatorze i Park Miniatur w Inwałdzie. W Parku Miniatur znajduje się pomniejszone najciekawsze budowle z całego świata, dzięki temu, z pomocą przewodnika, uczniowie przeżyli fascynującą podróż dookoła świata. W parku jest wiele atrakcji, więc na wspólnej zabawie czas bardzo szybko upłynął.
Dzieci odwiedziliby także Wadowice, rodzinne miasto papieża Jana Pawła II. W bazylice oglądali m.in. zabytkową chrzcielnicę.

Wycieczka udała się, ponieważ dopisała pogoda a przede wszystkim dzieci doskonale się bawiły.

Konkurs: Jan Paweł II

Uczeń naszej szkoły Bartłomiej Bączek – kl. II zajął II miejsce w Gminnym Konkursie Informatycznym – grafika komputerowa pt. „Śladami Świętego”.  Celem Konkursu było pogłębienie wiedzy na temat życia Jana Pawła II, wykorzystanie w praktyce edytorów graficznych, tekstowych i programów multimedialnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content