VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

20170929_081400
>>GALERIA ZDJĘĆ<<

W dniu 29 września obchodziliśmy w naszej szkole VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, mająca na celu utrwalenie tabliczki mnożenia poprzez zabawę. Towarzyszą jej niezapomniane emocje.

W tym dniu zostały przeprowadzone przez Komisje Egzaminacyjne egzaminy z „tabliczkowej wiedzy”. Samymi egzaminatorami były dzieci: Julia Bączek, Aleksandra Piechnik, Jagoda Smoleń, Wiktoria Powroźnik, Bartosz Miga, Aleksandra Godek, Justyna Wołek, Amelia Marek, Natalia Bączek oraz Sebastian Ostręga. Sprawdzali oni znajomość tabliczki mnożenia swoich rówieśników, młodszych i starszych kolegów oraz dorosłych. Uczniowie oraz pracownicy szkoły losowali zestawy  i musieli prawidłowo rozwiązać pięć przykładów. Do egzaminu przystąpiło 52 uczniów z klas podstawowych i 12 osób dorosłych. Tytuły „Eksperta Tabliczki Mnożenia” zdobyło ogółem 75 osób.


Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach, którzy „zdrowo” między sobą rywalizowali. wiele pozytywnych emocji.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji Światowych Dniach Tabliczki Mnożenia: uczniom i dorosłym za chęć udziału oraz egzaminatorom za sprawne przeprowadzenie egzaminów.

Koordynatorzy:
Maria Cebulska
Sabina Pantera-Migda

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *