WARSZTATY PLASTYCZNE SZKOLNEGO KOŁA WALONTARIATU

W dniu 20 marca w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” odbyły się kolejne warsztaty plastyczne pod hasłem: „Sami tworzymy wielkanocne ozdoby” przeprowadzone przez uczennice naszej szkoły należące do szkolnego klubu wolontariatu oraz ich opiekunów. Wychowankowie wykonali piękne zajączki z siana.

Po zajęciach otrzymali słodkie wielkanocne upominki zgromadzone w kolejnej szkolnej zbiórce wraz z życzeniami świątecznymi. Po raz kolejny spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły, szczególnie klasie 0 i klasom I- III za najliczniejsze przyłączenie się do akcji. Dzięki waszej hojności udało nam się zebrać 16 kg wielkanocnych słodkości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *