WARSZTATY PLASTYCZNE SZKOLNEGO KOŁA WALONTARIATU

W dniu 20 marca w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” odbyły się kolejne warsztaty plastyczne pod hasłem: „Sami tworzymy wielkanocne ozdoby” przeprowadzone przez uczennice naszej szkoły należące do szkolnego klubu wolontariatu oraz ich opiekunów. Wychowankowie wykonali piękne zajączki z siana.

Po zajęciach otrzymali słodkie wielkanocne upominki zgromadzone w kolejnej szkolnej zbiórce wraz z życzeniami świątecznymi. Po raz kolejny spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły, szczególnie klasie 0 i klasom I- III za najliczniejsze przyłączenie się do akcji. Dzięki waszej hojności udało nam się zebrać 16 kg wielkanocnych słodkości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *