Warsztaty w placówce opiekuńczo-wychowawczej “Promyk”

W dniu 14 grudnia uczniowie należący do szkolnego koła wolontariatu odwiedzili po raz kolejny zaprzyjaźnioną placówkę opiekuńczo-wychowawczą „Promyk” w Rzuchowej. Przeprowadzili warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej pod kierunkiem opiekuna p. Sabiny Pantery-Migdy. Wychowankowie placówki wykonali piękne świąteczne ozdoby. Atmosfera spotkania była bardzo miła, nie zabrakło też chwil pełnych wzruszeń. Na koniec spotkania uczniowie złożyli życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim pracownikom placówki, a wychowankom wręczyli słodkie upominki, których zebraliśmy aż 21,5 kg!

Galeria zdjęć dostępna na stronie  placówki Promyk:

Weekend spędziliśmy bardzo ciekawie :)Gościliśmy w naszym Promyku Wolontariuszy z ZSP w Łysej Górze, którzy pod okiem…

Opublikowany przez Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Promyk" Sobota, 15 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *