Zimowy konkurs recytatorski rozstrzygnięty

W konkursie recytatorskim organizowanym przez bibliotekę szkolną pod hasłem: „ZIMOWE INSPIRACJE” wzięło udział 11 uczniów. Konkurs oceniany był w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z klas 0 – III i IV – VI. Jury w składzie: przewodnicząca – p.Renata Wis, p.Natalia Wiśniowska-Tryb i p.Małgorzata Wąs zdecydowało o przyznaniu I miejsca – Patrycji Danilewicz z kl. I, która najpiękniej powiedziała wiersz pt. „Bałwan”. Drugie miejsce zajął duet z klasy „0”– Izabela Smoleń i Kacper Ogar, którzy zaprezentowali wiersz pt. „Biegały ptaszki”. Wyróżnienia otrzymali: Kornelia Migda z kl. 0, Szymon Sakłak z klasy I, Julita Drużkowska z klasy III oraz Alan Budyn z klasy III.

W kategorii klas IV –VI pierwsze miejsce zajęła Julia Bączek z klasy V. Pozostali uczestnicy, którzy otrzymali nagrody za udział to: Milena Bojdo, Radosław Budyn oraz Oliwia Roman reprezentujący klasę IV.