Zabawa choinkowa

Po raz kolejny w dniu zabawy choinkowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze pojawiła się na sali gimnastycznej odrobinka teatralnej magii. W tym roku scenie wystąpili trzecioklasiści, przedstawiając dobrze znaną, lubianą oraz wciąż poruszającą historię Kopciuszka. Nowoczesne i zabawne akcenty wkomponowane w „starą jak świat” opowieść nie pozwoliły się jednak zbytnio smucić.  Urocza gra aktorska dzieci, dynamiczny układ taneczny, a także  piękne stroje były niewątpliwie atutami przedstawienia.

Po przedstawieniu odbył się dyskotekowy bal maskowy. Nad oprawą muzyczną czuwał profesjonalny DJ, a mamy uczniów urządziły im malowanie twarzy. Zabawę najmłodszym dzieciom organizowały ich starsze koleżanki z SU.