Piknik Rodzinny i I Małopolski Turniej Wsi

W dniach 19 i 20 czerwca br., od godziny 9.00 przy Hali Widowiskowo – Sportowej w Dębnie odbędzie się organizowany przez Wójta Gminy Dębno Piknik Rodzinny połączony z I Małopolskim Turniejem Wsi – Dębno 2021. Podczas wydarzenia w dniu 19 czerwca (sobota) w godzinach od 9.00 do 15.00 będzie można bez rejestracji zaszczepić się przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Podczas rejestracji potrzebny będzie wyłącznie dowód osobisty.

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2021/2022

W związku ze zbliżającym się naborem do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022 , prosimy zainteresowanych rodziców/opiekunów prawnych o pobranie poniższego formularza zgłoszeniowego, wypełnienie elektronicznie lub odręcznie i odesłanie do 25.06.2021 r.; godz. 13.00 na adres mailowy  sp-lg@gminadebno.pl lub  przekazanie do szkoły do 25.06.2021 r.; godz.13.00.

Zainteresowani, którzy nie mają możliwości wydrukowania karty lub przesłania drogą elektroniczną, mogą pobrać i uzupełnić kartę na terenie szkoły, wówczas obowiązują wszystkie obostrzenia epidemiologiczne (m. in. dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, zakryte nos i usta, własny długopis, niedotykanie okolic twarzy).

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ