Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2021/2022

W związku ze zbliżającym się naborem do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022 , prosimy zainteresowanych rodziców/opiekunów prawnych o pobranie poniższego formularza zgłoszeniowego, wypełnienie elektronicznie lub odręcznie i odesłanie do 25.06.2021 r.; godz. 13.00 na adres mailowy  sp-lg@gminadebno.pl lub  przekazanie do szkoły do 25.06.2021 r.; godz.13.00.

Zainteresowani, którzy nie mają możliwości wydrukowania karty lub przesłania drogą elektroniczną, mogą pobrać i uzupełnić kartę na terenie szkoły, wówczas obowiązują wszystkie obostrzenia epidemiologiczne (m. in. dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, zakryte nos i usta, własny długopis, niedotykanie okolic twarzy).

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *