ZBIÓRKA MATERIAŁÓW – KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W grudniu 2022r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łysej Górze odbędzie się
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY,
z którego dochód zostanie przeznaczony na rozbudowę i modernizację szkolnego placu zabaw.
Zapraszamy wszystkich rodziców do pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia.
Lubisz prace manualne? Umiesz pleść wianki? Potrafisz szyć? – zaangażuj się w przygotowania ozdób !

Prosimy o przynoszenie materiałów niezbędnych do wykonania przedmiotów na kiermasz.
Potrzebne są m.in.:
* Orzechy, szyszki;
* Nowe świeczki;
* Plastry cytryn i pomarańczy;
* Łupki bukowe;
* Plastry drewna;
* Materiały do uszycia choinek;
* Bombki choinkowe nowe lub nie zniszczone;
* Małe figurki.

W ramach kiermaszu organizowana będzie LOTERIA FANTOWA, toteż zwracamy się prośbą o przekazanie fantów na loterię.
Mogą to być np. gadżety firmowe, książki, gry planszowe, puzzle, artykuły papiernicze, maskotki, wyroby rękodzielnicze, akcesoria sportowe, przedmioty artystyczne lub inne rzeczy, przedmioty czy usługi, które ucieszą uczestników loterii. Ofiarowane rzeczy powinny być nowe. Potrzebne rzeczy prosimy przynosić do Pani Moniki Opioły.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej inicjatywie dla dobra naszych dzieci!

Z pozdrowieniami Rada Rodziców