4 razy złoto!

IMG_504325 i 26 marca w Zakopanem miały miejsce Międzywojewódzkie
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików, w których nasza uczennica – Amelka Marek zdobyła aż 4 złote medale w swojej kategorii wiekowej (12 l.)!

Na najwyższym miejscu na podium stanęła po przepłynięciu 200 metrów stylem zmiennym w czasie 2:45.08, 100 metrów stylem klasycznym w przeciągu 1:22.49, 400 metrów stylem dowolnym z czasem 5:16.09 oraz 200 metrów stylem klasycznym w 2:55:97.

W ubiegłym roku szkolnym na naszej stronie pojawił się artykuł pt. Będę jak Otylia Jędrzejczak (https://www.szkolalg.pl/bede-jak-otylia-jedrzejczak/), który opisywał jak wiele pracy i zaangażowania wkłada IMG_5048 (1)Amelka w systematyczne treningi.

Bezdyskusyjnie cały wysiłek opłacił się, bo cztery srebrne krążki z zeszłorocznych mistrzostw, w miniony weekend w komplecie wymieniła  na złoto.

Serdeczne gratulacje!

Bardzo dziękuję
moim Rodzicom, którzy wielce mnie wspierają i wożą każdego dnia na treningi.
Dziękuję także Panu Trenerowi, który przygotowywał mnie do wzięcia udziału w MP.
Jestem wdzięczna moim Siostrom oraz Kolegom i Koleżankom z klasy, a także z sekcji pływackiej za trzymanie za mnie kciuków i kibicowanie mi.

Amelia Marek