“Barwy jesieni” – konkurs recytatorski

14 listopada w naszej szkole odbył się kolejny konkurs recytatorski: „Barwy jesieni” dla uczniów klas 0 – III G.

W tym roku zgłosiło się 11 uczestników głównie z klas młodszych. W składzie jury zasiadła p. Dorota Prokop , p. Renata Wis, p. Sabina Pantera–Migda oraz przedstawicielka samorządu uczniowskiego Patrycja Sacha. Uczniowie zaprezentowali  wiersze o tematyce jesiennej. Niektórzy wystąpili nawet  w pięknych jesiennych strojach dopasowanych do tematyki wiersza. Po wysłuchaniu wszystkich utworów jury zdecydowało, że I miejsce zostanie przyznane dwóm uczestnikom z klasy III.

1 MIEJSCE – HUBERT GOŁĄB I OLIWIER SACHA  KL.III

2 MIEJSCE – LILIANA SZCZUPAK I PATRYCJA DANIELWICZ  KL.0

3 MIEJSCE – JUSTYNA FRANCZYK  KL.I

UDZIAŁ:

RAFAŁ BĄCZEK  KL.I        ALAN BUDYN  KL.II

RADOSŁAW BUDYN  KL.III   MILENA BOJDO  KL.III

NAGRODA SPECJALNA:   MATEUSZ GOŁĄB  KL.V

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *