Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych

13 listopada w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łysej Górze odbyły się zawody z cyklu Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci Gminy Dębno w szachach drużynowych.
Zawody od dwóch lat rozgrywane są drużynowo każda reprezentacja składa się z 4 osób w tym minimum jednej dziewczyny.

W tym roku ponownie bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja naszej szkoły . Nasi uczniowie zajęli  I miejsca w kategorii Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Opiekunem grup był Pan Aleksander Gurgul.

Igrzyska Dzieci

Wyniki:
PSP Wola Dębińska – ZSP Łysa Góra 1:3
ZSP Łysa Góra – PSP Porąbka Uszewska   2,5 : 1,5
PSP Wola Dębińska –  PSP Porąbka Uszewska   3:1

Klasyfikacja:

1. ZSP Łysa Góra
  2. PSP Wola Dębińska
  3. PSP Porąbka Uszewska

Skład zwycięskiej drużyny ZSP Łysa Góra: Sacha Kacper, Woźniak Eliasz, Gołąb Mateusz, Bączek Natalia.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Wyniki:
PSP Wola Dębińska – ZSP Łysa Góra 0:4
ZSP Łysa Góra – PSP Porąbka Uszewska  4:0
PSP Wola Dębińska –  PSP Porąbka Uszewska   0:4

Klasyfikacja:

1. ZSP Łysa Góra
  2. PSP Porąbka Uszewska
  3. PSP Wola Dębińska

Skład zwycięskiej drużyny ZSP Łysa Góra:  Drużkowski Igor, Borowa Bartosz, Drużkowski Kacper, Gurgul Anna.