BIBLIOTEKA PRZYJAZNA UCZNIOWI

W bieżącym roku szkolnym nasza szkolna  biblioteka stała się miejscem bardziej dostosowanym do potrzeb i oczekiwań uczniów,  szczególnie tych młodszych, którzy aktywnie chcą spędzić czas podczas długich przerw. Można tu korzystać z różnych gier planszowych i stolikowych integrując się przy okazji z rówieśnikami lub starszymi uczniami, rysować lub kolorować w kąciku plastycznym albo znaleźć sobie ciekawą książkę, posiedzieć przy kominku lub w wygodnym fotelu w kąciku czytelniczym.  Interesujące gry i puzzle zachęcają do skorzystania i starszych uczniów, którzy wspólnie przez wiele przerw pracują nad ułożeniem dużej ilości puzzli lub dokończeniem ciekawej gry. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *