DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I ŚLUBOWANIE

W poniedziałek 14 października 2019 roku, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, połączona ze ślubowaniem uczniów klasy I.

Pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne
i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości, było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał pan dyrektor Artur Potępa. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im Jana Smolenia w Łysej Górze.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy
i słodkie upominki. Pierwszoklasistom – gratulujemy!

Na koniec akademii starsi uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Uroczystość została wzbogacona pięknymi piosenkami dedykowanymi wszystkim pracownikom w wykonaniu Tatiany Szczupak i Amelii Marek.
Wszystkim zaangażowanym w tę uroczystość serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *