DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA I WIECZÓR WRÓŻB

   _dsc1961-copy-copyZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU!
Uczniowie Szkoły w Łysej Górze nie tylko potrafią bardzo dobrze się uczyć, ale też świetnie bawić. Idealną okazję do radości i zabawy dały Andrzejki. Wedle andrzejkowej _dsc2003-copy-copytradycji, w noc z 29/30 listopada wróży się oraz organizuje imprezy.
W związku z tym, jak co roku SU przygotował dyskotekę oraz wieczór wróżb, które tym razem miały miejsce już 23 listopada. Sala gimnastyczna od godziny 16.30 była wypełniona uśmiechniętymi buziami uczniów, którzy tańczyli przy rytmach proponowanych przez naszych szkolnych DJ-ów (Kacpra Romana i Aleksandra Mleczko), a klasa nr 5 stała się tego wieczoru komnatą przepowiedni. W rolę wróżek wcieliły się nasze szóstoklasistki, które wraz z Sekcją Artystyczną zajęły się także dekorowaniem sal. Dziewczęta z 2 gimnazjum przygotowały dla najmłodszych kolegów i koleżanek konkursy. Były tańce na gazetach, zabawy z balonami oraz oczywiście  nagrody. Na każdego ucznia czekała też słodka niespodzianka zorganizowana przez Radę Rodziców oraz cukierki od SU.
Wieczór był pełen zabawy, radości i uśmiechu, a andrzejkowe szaleństwo trwało do 20.00. Cała uczniowska impreza odbywała się pod okiem nauczycieli oraz rodziców. Wszystkim bardzo się podobało. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *